Znojmo v pátek vyzve vedoucí Vídeň. Přímý přenos na SPORT 5!

Hokejisté Znojma za sebou mají velmi náročný víkend. Na jihomoravský celek čekal výlet do Alp a dva zápasy během dvou dnů. V sobotu hráči pod taktovkou trenéra Romanem Šimíčka nestačili na Innsbruck. O den později si ale spravili náladu, když přehráli italské Bolzano. V mezinárodní soutěži EBEL je další utkání čeká v pátek 6.10. kdy na svém ledě Znojmo vyzve lídra tabulky Vídeň. Utkaní si nenechte ujít na SPORT 5. Přímý přenos startuje v 18:25.

Publikováno: 3.10.2017

Do sobotního zápasu na ledě Innsbrucku vstoupili Orli dobře, přesto od sedmé minuty prohrávali. Razantní Znojmo se snažilo rychle odpovědět, ale do vyložené šance se nezvládlo probojovat. Ještě v polovině utkání Znojmo prohrávalo o jeden gól. Pak ale šestkrát inkasovalo a prohrálo 1:7. Jediný, kdo dokázal překonat bývalého brankáře Orlů Patrika Nechvátala byl Colton Yellow Horn.

Insbruck - Orli Znojmo 7:1

Branky a nahrávky: 7. Wahl (Yogan, Clark), 30. Wehrs (Bishop, Lammers), 34. Wahl (Yogan, Clark), 35. Spurgeon (Bishop, Lammers), 56. Lammers (Spurgeon), 57. Bishop (Lammers), 58. Wahl (Clark) – 46. Yellow Horn (Pohl). Rozhodčí: Lemelin, Babić – Nemeth, Soos. Vyloučení: 9:6. Využití: 1:1. Diváci: 2000. Střely na branku: 21:18. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 7:1.

V neděli museli čelit Orli hned dvoum soupeřům. K Bolzanu se přidal nemilosrdně ubíhající čas. Znojemský autobus se kvůli dopravním komplikacím na severu Itálie zdržel v koloně, což mělo za následek odložení úvodního vhazování o 20 minut. A právě pozdní příjezd mohl být jedním z faktorů, které ovlivnily nepovedenou první třetinu. Soupeř daleko lépe bruslil a vytvářel si nebezpečné situace a vyhrál ji 1:0. Od druhé třetiny se obraz hry zcela změnil a moravský celek postupem času začal v  hale PalaOnda  dominovat. V pětadvacáté minutě vyrovnal Němec, ale domácí si ještě jednou v utkání dokázali vzít vedení zpátky. Ve třetí třetině ale znovu vyrovnal Lattner. Dvakrát se poté trefil Štěpán Csamango a rozhodl tak prvními trefami v sezoně o výhře Znojma. Jihomoravané se posunuli v tabulce na třetí místo. V pátek na Orli čeká výzva v podobě lídra tabulky z Vídně. Přímý přenos startuje v 18:25.

Bolzano - Orli Znojmo 2:4

Branky a nahrávky: 6. Halmo (Smith, Egger), 35. Petan (Gartner, Smith) – 25. Němec (Yellow Horn, Lattner), 37. Csamangó (Bartoš, Biro), 48. Lattner (Němec, Číp), 59. Csamangó (Němec, Lattner). Rozhodčí: Gamper, Zrnić – Kaspar, Zgonc. Vyloučení: 2:11. Využití: 2:0. Diváci: 3050. Střely na branku: 34:25. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:4.

Mohlo by vás zajímat

Beckhäuser zakončí letošní spanilou jízdu v Monze Beckhäuser zakončí letošní spanilou jízdu v Monze

Pořad pro talentované zpěváky startuje! Tak UKAŽ SE! Pořad pro talentované zpěváky startuje! Tak UKAŽ SE!

Buggyra si ve Španělsku dojela pro vysněný double Buggyra si ve Španělsku dojela pro vysněný double

Ekström udělal ve Spielbergu výrazný krok k mistrovskému titulu Ekström udělal ve Spielbergu výrazný krok k mistrovskému titulu

Povedený Beckhäuserův víkend na Sachsenringu Povedený Beckhäuserův víkend na Sachsenringu

Hokejová soutěž EBEL se vrací! Orli Znojmo živě na SPORT 5! Hokejová soutěž EBEL se vrací! Orli Znojmo živě na SPORT 5!

Lacko v Mostě navýšil vedení v mistrovství Evropy tahačů! Lacko v Mostě navýšil vedení v mistrovství Evropy tahačů!