Úvodní strana arrow O televizi SPORT 5
Pátek, 03 září 2010
 
 
Hlavní menu
Úvodní strana
O televizi SPORT 5
Jak získat TV SPORT 5
Program TV SPORT 5
Tiskové zprávy
Mobilní verze
Fan Zone
Volná místa
Kontakt
Dopravní zpravodajství
Dopravní události
Dopravní uzavírky
Dopravní události - Historie
Dopravní události - Výhled
Statistiky
Zvukové spoty
Motorsport aktuálně
NASCAR
Rally
DTM
F Renault 3.5
Gran Turismo
Ostatní
Fotogalerie
Fotogalerie
Anketa
SPORT 5 nově na UPC Direct. Využijete této nabídky?
 
Vše o TV SPORT 5 Tisk E-mail
Televize SPORT 5 je jedinou televizí v České republice, která je zaměřená výhradně na motoristický sport a všeobecný motorismus. Televize SPORT 5 je dostupná prostřednictvím satelitu, kabelu a systémů IPTV. Více informací o přístupu k vysílání televize SPORT 5 naleznete ZDE.
 
  • LICENCE: Rada pro rozhlasové a televizní vysílání dne 11.3.2008 ve veřejném slyšení projednala žádost o udělení licence pro televizní vysílání prostřednictvím satelitu společnosti SPORT 5 a.s. pro program SPORT 5.
     
  • DISTRIBUCE SIGNÁLU: Kódovaný program SPORT 5 je distribuován na novém transponderu satelitu ASTRA 1E, na orbitální pozici 23,5 st. vých., frq. 11,876 H, SR 27500, FEC ¾ a přístup k němu je možný přes karty Trade and Technology v České republice a Sky Link na Slovensku a také přes Kartu Gital v České a Slovenské republice. SPORT 5 je také přístupný abonentům UPC na kabelových sítích v ČR, v sítích Moravianet operátora SELF servis Brno, dále v sítích operátorů MATTES AD ve Frýdku-Místku, HDD Praha, Kabel servis Praha, J.Ouda v Klášterci nad Ohří, PODA Ostrava, STARNET České Budějovice a Planet A Praha.

  • PROGRAM: TV kanál SPORT 5 je monotematickým programem, který se jako první v České republice věnuje výhradně automobilovému sportu a automobilismu. Vysílání zahájil na jaře roku 2008, aby na podzim vstoupil do další - rozšířené - etapy vysílání.

  • Přímé přenosy: Základem programového schématu jsou exkluzivní přímé přenosy závodů i kvalifikací z atraktivních mistrovství, jako jsou DTM, F3 Euro Series, NASCAR Sprint Cup Series nebo Porsche Carrera Cup.

  • Sestřihy: Fanoušci automobilového sportu se také mohou bavit při takzvaných „highlights“ neboli sestřizích závodů World Rally Championship, MMČR rally, MČR sprintrally, Grand-Am, Super Serie FFSA, Belcar, European GT4, ADAC GT Master, Seat Leon Super Copa a dalších.

  • Dopravní zpravodajství: Dopravní zpravodajství přináší přehled o dění na domácích silnicích. Aktuální dopravní zpravodajství z celého území České republiky bude přinášet Autoklub Czech Assistance ACA.

  • Historie: program SPORT 5 se věnuje také automobilové historii a vysílá záznamy a sestřihy historických sezon vybraných šampionátu (např. DTM, ITC, STW a dalších)
 
  • Publicistika: Ve svém programovém schématu má zařazeny především magazíny, ale i dokumenty týkající se automobilismu či představování novinek na automobilovém trhu. SPORT 5 vyrábí i vlastní diskuzní pořad věnující se tématům z motorsportu a motorismu.
 
 
   


 


Pořady na SPORT 5
Přímé přenosy
Highlights / Sestřihy
Historie
Magazíny
Výherci SMS soutěže
Roman Steinber      Domažlice


Televizní tipy
WRC Rally World
  Čtvrtek
 02/09 18:35
 TIP
Magazín - Německá rally
9. závod
 
MMČR D4 2010
  Pátek
 03/09 10:55
 TIP
Sestřih - Potoň
5. závod

DTM 2010
  Sobota
 04/09 13:40
 LIVE
Brands Hatch - kvalifikace
7. závod

Příští program
Zprávy ze světa
Právě je (jsou) zde
27 hosté
Partneři